Давайте знайомитися!

Ми — Аня та Віка. Дві дівчини, які люблять життя і свої родини! У нас є чудові дітки та чоловіки, про здоров’я яких ми дбаємо кожен день.

Занурившись у тему здорового харчування, ми дізналися про корисні властивості бобових культур і замислились про те, чому ми настільки погано знайомі з цими продуктами.

Для багатьох горох асоціюється з гороховим супом у дитячому садочку, квасоля не звична у приготуванні, а з сочевицею та нутом мало хто знайомий.

Не всі знають, що бобові культури мають унікальні корисні властивості, а спеціалісти рекомендують включати їх в щоденний раціон.

Ми хочемо, щоб страви з бобових частіше з’являлись на вашому столі, щоб ви знали про їх користь та вміли смачно нагодувати ними свої родини.

Саме тому, ми віришили стати промоутерами цих чудових рослинних продуктів та створили Happyroni.

3

Ми знаємо, що багато наших клієнтів піклуються про навколишнє середовище — приходять до рослинного харчування, свідомого споживання, сортують сміття, обирають товари, які не тестуються на тваринах.

Тому ми прагнемо до етичного та екологічного виробництва.

Піклуємося про те, щоб пакування нашої продукції було виготовлене з вторинної сировини та підлягало подальшій переробці.

Ми не використовуємо листівки-вкладиші та інші промо матеріали, щоб мінімізувати кількість сміття.
А також при пакуванні макаронів не використовуємо пластик.